DUYURU

Yayın Tarihi: 21 Şub 2015 | AÇIK BİLİM

0

9. DİLBİLİM ÖĞRENCİ KONFERANSI

Hacettepe Üniversitesi Dilbilim Topluluğu’nun 2007 yılından bu yana düzenlediği öğrenci konferanslarının bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilecektir. 15 ve 16 Nisan 2015 tarihlerinde Edebiyat Fakültesi Tuğrul İnal Tiyatro ve Konferans Salonu’nda gerçekleşecek 9. Dilbilim Öğrenci Konferansı kuramsal ve uygulamalı dilbilim alanlarında yapılan tüm çalışmalara açıktır. Çalışmalar bireysel ya da grup çalışması olarak sunulabileceği gibi sunum dili tercihe bağlı olarak Türkçe veya İngilizce olabilecektir.

Konferansa katılmak isteyen çeşitli üniversite, enstitü ve bölümlerden lisans ve lisansüstü öğrencilerinin bildiri özetlerini 2 Mart 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar hudit2015@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Bildiri özetleri çeşitli akademisyenlerden oluşan bilim kurulu tarafından değerlendirilerek seçilecektir.

Konferans sayfası:  http://www.hudit.hacettepe.edu.tr/9-dilbilim-ogrenci-konferansi.html


Yazar

Açık Bilim Podcast Kanalı, 2011 yılından bu yana aktif olan, ücretsiz bilim yayınları içeren bağımsız bir bilim medyasıdır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑
 • Abone Ol

  Yayınlarımıza cihazlarınızdan abone olmak veya bizleri sosyal medyada takip etmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

 • Patreon’dayız

 • Reklam Alanı

 • Destekçiler

 • E-POSTA LİSTESİ

  Yeni bir yayınımız yayımlandığında e-posta yoluyla haberdar olmak için adresinizi bu alana girin.

  Diğer 99.178 aboneye katılın