KÜNYE

Açık Bilim, 2011 yılında yayın hayatına internet dergisi olarak başlayıp 2015 yılında yayın hayatına son vermiş, daha sonra 2017 itibariyle sesli ve görüntülü bilim medyasına dönüşmuş bir bilim içerik platformudur.

AÇIK BİLİM PODCAST KANALI
Yayın Yönetmeni:

Tevfik Uyar

Yayın Ekibi

Kübra Karacan, Yaren Abay, Ecem Uyar

Barındırma Sponsoru:

Podfresh


AÇIK BİLİM DERGİSİ (ARŞİV)

Dergi (Arşiv) Yayın Kurulu 

Çağrı Yalgın, Tevfik Uyar, Bahadır Ürkmez, Kaan Öztürk, Işıl Arıcan

Dergi Yazarlar

Atakan Akay, Bahadır Ürkmez, Batuhan Kav, Can Holyavkin, Cihan Tuğrul Tezcan, Cüneyt Özdaş, Çağrı Yalgın, Emre Yağlı, Erdem Erikçi, Gökhan İnce, Hami Gökhan Teker, Hande Odabaşoğlu, Işıl Arıcan, İnanç Onur, Kaan Öztürk, Kerem Kaynar, Levent Özkarayel, Mehmet Gündüz, Murat Çetinkaya, Murat Pınar, Ömer Gökçümen, Önder Cırık, Seyit Zor, Sinem Doğan, Tevfik Uyar, Uğur Efem

Sesli Yazılar Seslendirme Ekibi ve Radyo

Can Çetin (Direktör), Ayhan Yalçın, Elçin Dündar, Elif Bahar Tuna İnce, Jülide Kayaş, Ömer Cansızoğlu, Pınar Dündar, Serdar Başeğmez, Şefiye Mutlu

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • site harika ancak üye olma olayı olsa daha faydalı olur diye düşündüm.En azından soru sorup bilgi paylaşımı yapılır.İlginize teşekkürler.

  • RSS desteğiniz için teşekkür ederim. RSS desteği vermeyen internet siteleri bilimsel değildir. Gerçekten internet kültürünü sindirmiş olan internet siteleri rss desteği veriyor. Tüm ülkeye duyurumuz olsun mu olsun değil mi? RSS vazgeçilmezdir. Yayınlarınızda başarılar dilerim.

  • Nobel Hastalığı diye bir terim okuyup merak etmiştim. Bir biliminsanından harika bir makale okumuş oldum ve podcast kanalını da takibe aldım. Bir süre buralardayım belli oldu. Herkesin emeğine sağlık.