Covid-19’un en ölümcül seyrettiği hastaların ortak özellikleri neler.
Araştırmalar ışığında bunu konuşalım.

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • sigara icmek dahil hic bir yeni bir sey soylenmiyor. zaten olecek kisiler oluyor. fazladan olen kimse goremiyorum. eger yanlis dusunuyorsam onu anlatin lutfen. bu doktorun da diger doktorun soyledigi seylerden farkli seyler soylemedigini goruyoruyoruz, sadece koruyucu hekimlik hakkinda soyledigi dogrudur ama konusmamin sonuna sikistirmis olmasi da aldigi egitimin bir parcasidir. yani sonucda iyi bir doktor degildir…. sigaraya takarak iyi doktor oldugunu anlatmaya calisir. halbuki bazi insanlar nikotin alabilirler, bazilari yeraltinda calistiklari icin gereksiz gazlar alabilirler, bazilari radyosyon alabilirler, bazilari tarlalarda ilac soluyabilirler. Doktorlar bunlari iyi etmek zorundadirlar. Onu yeme bunu icme demek haklari yoktur. Hpokrat yeminine iyi baksinlar.
    ben yasadigim yerde nikotin veya radyasyon alabilirim. Bana bakmak zorundalar…
    Yok sigara ictin kanser olursun, yok icki ictin karacigerin gider, yok madende calisma, yok termik santralde calisma, yok tarim yapma zehirlenirsin diye doktorluk olmaz.
    batili doktorlugu red ediyorum. bana tatli su doktorlarini degil, hekimler getirin…

AÇIK BİLİM

Açık Bilim Podcast Kanalı, 2011 yılından bu yana aktif olan, ücretsiz bilim yayınları içeren bağımsız bir bilim medyasıdır.